چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > تعامل و همراهی نماينده ملت و دولت در شهرستان بندرلنگه موجب اتفاقات توسعه ایی چشم‌گیری گردیده است


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٥٤ 

 تاریخ:1400/07/06 


تعامل و همراهی نماينده ملت و دولت در شهرستان بندرلنگه موجب اتفاقات توسعه ایی چشم‌گیری گردیده است

دیدار چهره به چهره مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه و مهندس جباری نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در بخش مهران شهرستان بندرلنگه

 

 

 

 


🔻 ۱۴ شهر و روستا از جمله اسلام آباد، نورآباد، خورچاه، لمزان، کونه، گاومیری، گنایی، کنخ، دژگان، پدل، تنب چکی، سنگ سیاه، پیشکان و انجیره از سوی فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی مورد بازدید قرار گرفت.

💠 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه با مهندس جباری نماینده مردم غرب هرمزگان،  یگانه مديرعامل شرکت مخابرات استان هرمزگان، رمضانی بخشدار مهران، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و جمع کثیری از اعضای شوراهای اسلامی منطقه از ۱۴ شهر و روستای بخش مهران شهرستان بندرلنگه بازدید کرد.

◻️عمده مشکلات اهالی منطقه مهران مشتمل بر احداث و بهسازی مسیرها و ابنیه ها، آسفالت کوچه و معابر، تامین آب شرب، احداث فضاهای آموزشی و ورزشی، واگذاری زمین مسکونی به جوانان و ارتقا وضعیت آنتن دهی تلفن همراه و برقراری پوشش اینترنت پرسرعت بود که از سوی فرماندار شهرستان بندرلنگه و نماینده مردم در مجلس تصمیماتی اتخاذ گردید و پيگيری تامین اعتبار بخش اعظمی از موارد مورد مطالبه اعضای شوراهای اسلامی منطقه در دستور کار قرار گرفت.

۱۴۰۰/۰۷/۰۴


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .