چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > امروز کشور ما به برکت دفاع مقدس به یک کشور ابرقدرت تبدیل شده است


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٥٨ 

 تاریخ:1400/07/06 


امروز کشور ما به برکت دفاع مقدس به یک کشور ابرقدرت تبدیل شده است

فرماندار گفت:امروز کشور ما به برکت خون شهداء و ایثارگری و از خودگذشتگی رزمندگان ، جانبازان و آزادگان و به برکت همین دفاع مقدس به یک کشور ابرقدرت تبدیل شده است ‌که دشمن قدرت نگاه چپ به این سرزمین مقدس را ندارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس شیبانی امشب در مراسم اختتامیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس و موکب های نمادین اربعین با گرامیداشت این هفته و یاد و خاطره شهداء، اظهار کرد: دشمن در معادلات خود دچار اشتباه شده بود و گمان می کرد ایران اسلامی توانایی دفاع و مقاومت را در برابر آنها ندارد.

◻️وی افزود: پیر، جوان و نوجوان ما با ایستادگی و دفاع خود و با دست خالی در جبهه های حق علیه باطل درس بزرگی را به رژیم تا دندان مسلح بعثی دادند.

◻️فرماندار شهرستان بندرلنگه، یادآور شد: دفاع ما از آن جهت مقدس بود که رزمندگان با دست خالی و با قدرت ایمان و ولایت مداری جلوی دشمنی مقاومت وایستادگی کردند که ابرقدرتهای دنیا او را حمایت های مالی و نظامی می کردند.

◻️مهندس شیبانی تاکید کرد: امروز کشور ما به برکت خون شهداء و ایثارگری و از خودگذشتگی رزمندگان ، جانبازان و آزادگان و به برکت همین دفاع مقدس به یک کشور ابرقدرت تبدیل شده است ‌که دشمن قدرت نگاه چپ به این سرزمین مقدس را ندارد.

◻️رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بندرلنگه از منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و ستاد اربعین شهرستان و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به جهت برگزاری مراسمات این هفته تقدیر و تشکر کرد.

🔴 نمایشگاه هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته در محل گلزار مطهر شهدای گمنام بندرلنگه به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده که با حضور مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه، سردار عمویی فرمانده تیپ تکاوران اباعبدالله نیروی دریایی سپاه،  سرهنگ موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مردم ؛ مسئولان و روحانیون معزز این شهرستان به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .